TYBB Edirne Şubesi’nden Dinar’a Plaket

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demir, Edirne’nin gönüllü tanıtım elçisi olarak tanınan Ciğerci Bahri Dinar’a Edirne’nin tanıtımına katkılarından dolayı plaket sundu.

TYBB Edirne Şubesi’nden Dinar’a Plaket

                  Turizm Elçisi Dinar’a Bir Plaket De TYBB Edirne Şubesi’nden

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demir, Edirne’nin gönüllü tanıtım elçisi olarak tanınan Ciğerci Bahri Dinar’a Edirne’nin tanıtımına katkılarından dolayı plaket sundu.

 Dinar’da, Edirne’nin tanıtımı için gönülden çalıştığını ifade ederek, çalışmalarının aralıksız devam edeceğini duyurdu.

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demir, Edirne’nin tanıtımına büyük katkılarda bulunan Ciğerci Bahri Dinar’a plaket sundu.

Ciğerci Bahri Dinar’ın işyerinde düzenlenen törende konuşan Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Başkanı Erdoğan Demir, kentin tanıtımı ve Edirne Ciğerinin tanıtımına büyük katkılarda bulunan Bahri Dinar’a plaket vermek için toplandıklarını hatırlatarak, “Gerçekten Edirne’nin ulusal ve uluslar arası tanıtımda yaptığı başarılı çalışmalarla, Edirne’nin adının öne çıkması Edirne tava ciğerinin öne çıkmasında Bahri Bey’in çok büyük katkısı var. Biz kendisini tebrik ediyoruz. Yönetim Kurulum adına ve tüm Edirneliler adına bu plaketi kendisine takdim ediyorum. Edirne için çok büyük emekleriniz var” şeklinde konuştu.

Ara Vermeden Tanıtıma Devam Edeceğiz

Bahri Dinar ise plaket takdiminden sonra yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Bu arada Edirne basınında çalışanlar haklarının helal etsinler.  Çünkü benim almış oluğum bu ödüllerde tüm basın mensuplarının tek tek hakları var. Ben bunu her platformda anlatıyorum. Biz tanıtımı yapmaya çalışıyoruz ama basın olmasa, bu tanıtımı zaten yapamayız. Bu yüzen basının biraz hakkını çalıyorum ben hakkınızı helal edin sağ olun.

Biz pedalı hiç durdurmayacağız. Tanıtıma devam edeceğiz. Tanıtım çok önemli. Biz bu işi seviyoruz gönülden yapıyoruz. Gönülden yapılan işler hiç bitmez.”

Plaket törenine Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Türkiye Yerel Basın Denetim Kurulu Başkanı Hamza Yasa ve Dernek üyesi Fikri Yalın’da katıldı.


HABERLER 25.10.2021 16:15:09 3039 0
Cuma 37.1 ° / 24 °
Cumartesi 39.2 ° / 25.7 °
Pazar 38.3 ° / 25.5 °

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.