Edirne Şubesi Sağlık Protokolü İmzaladı

Üyeler ve bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınları protokol gereği alacakları hizmetlerden 40 indirimden yararlanacak

Edirne Şubesi Sağlık Protokolü İmzaladı

 

                TYBB Edirne Şubesi Diş Hekim Eren Uslu İle Sağlık Protokolü İmzaladı.

 

Üyeler ve bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınları protokol gereği alacakları hizmetlerden 40 indirimden yararlanacak

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile Diş Hekimi Eren Uslu Muayenehanesi arasında Sağlık Hizmetleri Protokulu imzalandı.

 

Protokol, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Başkanı Erdoğan Demir ile Eren Uslu  tarafından imzalandı.

Demir, üyelerinin yararlanacağı bu protokol nedeniyle Eren Uslu’ya teşekkür ederek, “Türkiye Yerel Basın Birliği olarak üyelerimiz Diş Hekimi Eren Uslu’nun muayenehanesine gittiklerinde protokol çerçevesinde kendilerine her türlü poliklinik hizmetlerinde TTB Fiyat tarafofesi üzerinden 40 indirim sağlanacaktır. Bu protokoldan faydalanmak isteyen üyelerimiz muayenehaneye gittikleri takdirde üyeler ve bakmakla yükümlü oldukları 1.derece yakınları protokol çerçevesinde bu indirimlerden yararlanabilecektir. Tüm üyelerimizin Kovid tedbirlerine uymaları ve çalışmaları sırasında dikkatli  davranmalarını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum. “ dedi.

Eren Uslu’da, yerel basının büyük görevleri yerine getirdiğini vurgulayarak, “Muayenehanemiz olarak Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile bir protokol gerçekleştirdik ve şube üyesi gazetecilerin 40 indirimden faydalanmasına imkân tanıdık.  Tüm gazeteci arkadaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu günler dilerimşeklinde konuştu.

Protokol, 4 Eylül 2021-4 Eylül 2023 tarihleri arasında olmak üzere 2 yıl süreyle geçerli olacak.

Protokolden İlk Olarak Şiube Başkanı Erdoğan Demir Yararlandı

İmzalanan Sağlık Protokolden ilk olarak yararlanan da TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir oldu.

Demir, diş problemi ile ilgili olarak muayene oldu ve protokoldaki indirimden yararlanan ilk isim oldu.

Ted Koleji İle De Görüşmeler Sürüyor Protokol İmzalanacak

Demir öte yandan Şube Başkan Yardımcısı Gökhan Tuzladan’ın Edirne TED Koleji yetkilileri ile de protokol imzalayabilmek için görüşmelerini sürdürdüğünü belirterekBu protokulu da yakın bir süreç içerisinde imzalayacağız” dedi.


HABERLER 9.09.2021 11:50:00 3706 0
Cuma 37.1 ° / 24 °
Cumartesi 39.2 ° / 25.7 °
Pazar 38.3 ° / 25.5 °

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.